poniedziałek, 19 grudnia 2016

TOP 10 ulubionych zimowo-świątecznych filmów

Hej!


Oczywiście białych świąt nie będzie. Pozostaje mi oglądanie śniegu na ekranie telewizora. Bardzo lubię oglądać filmy z zimowa scenerią. Nie tylko te świąteczne, ale wszystkie te, w których jest duuuużo śniegu.

Zapraszam Was na subiektywny ranking zimowo-świątecznych filmów, w którym nie znajdziecie ani Kevina, ani "To właśnie miłość", czy "Holiday".


10.Dzień bałwana

Co można robić, gdy całe miasto pokryje gruba warstwa śniegu? Dorośli widza w takiej sytuacji same problemy, a dzieci i nastolatkowie wiedzą co mają robić.

9. Śnieżne psy

Ted Brooks jest wziętym dentystą w Miami. Dostaje spadek, który ma odebrać na Alasce. Tym spadkiem okazuje się zaprzęg psów husky.

8. Duchy moich byłych

Współczesna opowieść wigilijna.  Connor to współczesny Casanova, zmienia kobiety jak rękawiczki. Odwiedziny duchów byłych partnerek uświadamiają mu, która jest ta jedyną na całe życie.

7. Edi zwany Orłem

 Edi już jako mały chłopiec pragnął był mistrzem w jakiejś dziedzinie sportu. Obojętnie jakiej, w końcu stawia na skoki narciarskie. Brak mu talentu, ale nie motywacji i uporu. Chce wziąć udział w zimowych igrzyskach olimpijskich.

6. Zostańmy przyjaciółmi

Chris w czasach licealnych skrycie podkochiwał się w Jemie. Przez swoją otyłość i brak pewności siebie nigdy nie wyznał co do niej czuje. Po latach wraca do rodzinnego miasteczka i postanawia zawalczyć o szkolną miłość. 

5. Kraina Lodu

Mam te moc, mam te moc !!! Zjem to wszytko w jedną noc :D Takie hasło w sam raz na wieczerzę wigilijną ;)

4. Za jakie grzechy

Ambitna Lucy zamienia słoneczna Florydę na zaśnieżona Minnesotę. Przejmuje tam nadzór nad fabryką. Jeśli uda jej się sprawnie przeprowadzić reorganizację zdobędzie upragniony awans. 

3. Noel. Czekając na cud

Tuż przed Bożym Narodzeniem losy kilku osób mieszkających na Manhattanie zaczynają się przeplatać, każda z nich boryka się z jakimś problemem . Dzięki wzajemnej pomocy, nadchodzące święta mogą stać się dla nich wyjątkowe. 

2. Jack Frost

Muzyk Jack Frost tuż przed Bożym Narodzeniem ginie w wypadu samochodowym. Z jego śmiercią nie może się pogodzić jego syn Charlie. Rok po swojej śmierci Jack wraca pod postacią śniegowego bałwana.

1. Grinch - świąt nie będzie

Każdy płatek śniegu ma swoją historię. Na jednym z nich żyją Ktosiowie i Grinch. Grinch nienawidzi Bożego Narodzenia i zrobi wszystko by uprzykrzyć czas przygotowań do świąt Ktosiom.

Jakie są Wasze ulubione filmy?

7 komentarzy:

  1. Grinch!!!❤❤❤ Śnieżne Psy bardzo lubię oglądać z rodzinką :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądałam Dzień Bałwana oraz Śnieżne Psy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niektórych nie oglądałam, więc może może coś obejrzę ;)

    OdpowiedzUsuń